Nie jesteś zalogowany

Nie jesteś zalogowany. Jeżeli jest to twoja pierwsza wizyta u nas , spróbuj przebrnąć przez Pomoc tego forum. Tam zanajdziesz informacje o użytkowaniu tego forum. Jako rejestrowany użytkownik naszego portalu masz dostęp do wszystkich działów tematycznych! Skorzystaj z okazji i zarejestruj się . Użyj formularza rejestracyjnego, aby się zarejestrować albo poinformuj się dokładnie o procesie rejestracyjnym. Żeby móc czytać posty tego forum nie musisz się rejestrować. Jeżeli rejestrowałeś się wcześniej możesz się tu zalogować.

kiler

Nawiedzony

  • »kiler« jest autorem tego tematu

Posty: 3 747

Level: 52 [?]

Punkty doświadczenia: 14 033 498

Następny Level: 16 259 327

Podziękowania: 61224

  • Wyślij PW

1

wtorek, 8. luty 2011, 19:15

Prawda Czy Fałsz Pogromcy Mitów Na Życzenie Prezydenta USA (2010)

Prawda Czy Fałsz Pogromcy Mitów Na Życzenie Prezydenta USA (2010) *TVRip* Lektor PLOpis:
W tym wydaniu Adam Savage i Jamie Hyneman szukają prawdy w micie wybranym przez honorowego widza - prezydenta Baracka Obamę. Jest to historia Archimedesa i jego wielkich zwierciadeł skupiających promienie słoneczne. Zgodnie z legendą Archimedes skierował odbite od luster promienie i w ten sposób podpalił flotę wroga. Pogromcy mitów precyzyjnie rekonstruują całe przedsięwzięcie.
Ukryta zawartość Ukryta zawartość

Tylko team i użytkownicy azSoftz widzą ukryte zawartości. Wszyscy inni użytkownicy i goście muszą podziękować i odświerzyć stronę, aby mogli go widzieć.
</div_prefs>
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


Autorowi podziękowało dotychczas 85 Gości.

Teraz jest razem z tobą 1 użytk. w tym temacie

1 gości.

Sieć socjalna

Counter:

Wejść dzisiaj : 38 | Wejść wczoraj : 544 | Rekord dzienny : 32 586 | Wejść razem : 2 930 166 | Od dnia : 21. czerwiec 2011, 10:27
Oceń temat